Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a (z otthon elkészí...

Vélemények a (z otthon elkészíthető) cukorgyantáról? Mennyire hatásos? Tartósság szempontjából milyen? Könnyű vele, , bánni"?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kib****** macerás, nem éri meg az egészet.. Annyi ideig tart mint a sima gyanta. Viszont alapból a főzésnél nem könnyű eltalálni a sűrűséget, általában kell 1-2 próbálkozás mire eltalálod mennyi ideig kell főzni. Nehéz azt is eltalálni, hogy mikorra dermed ki annyira, hogy ne égesd meg vele magad, de még formázható legyen, stb...
2015. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy vettem inkább és sokkal simább volt tőle a lábam,mint a hagyományos gyantától! szerintem hatékonyabb és egyáltalán nem volt fájdalmas!
2015. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni és mennyiért?
2015. febr. 4. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel 10-ből csak egyszer sikerült jóra főzni inkább boltban veszem. Fodrászkellékesben, neten is rendelhető, Alveola cukorpaszta. 1 literes, sokáig elég. Viszont meg kell tanulni helyesen használni... amihez nem árt videókat megnézni mert nem lehet akárhogy használni. Eleinte sokat bénáztam vele, mert ragadt a bőrömre az egész és le sem jött csak vízbe áztatva... de nem a gyanta hibája. Én voltam béna. Az hogy milyen tartós attól függ hogy milyen gyorsan nő a szőröd. Nem a gyantán múlik.
2015. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!