Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő hajat szeretnék,...

Hippy baby kérdése:

Derékig érő hajat szeretnék, most ér a vállamig, mit csináljak hogy gyorsan és szépen meg nőjjön?

Figyelt kérdés

Légyszi ricinus olajat ne írjatok!

KÖSZI!



2015. febr. 3. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

hát sehogy. hülyeség ez a sok szirszar olaj amit ha a hajra kensz nő egy hét alatt 20 centit....

varrass hajat magadnak

2015. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok fehérje, vitamin, tehát a táplálkozásra ügyelj. Igyál sok folyadékot.

Ne vasald. Sőt én szárítani se szoktam, kivéve, ha nagyon sietek, illetve ha nagyon hideg van. :)

Tél van, hordj sapkát. Ne használj waxot, hajrögzítő spray-t, stb. Vágass belőle fodrásszal, ha el van törve. Én olyan 1,5-2 havonta járok fodrászhoz, az enyémnek az elég.

Hosszú hajam van, szerencsére egy héten elég kétszer mosnom, és olyankor át is szoktam masszírozni a fejbőrömet, míg szárad. Úgy kb ennyi, amit elkövetek ellene. :) Használtam ricinust régebben. Ártani biztos nem ártott. Sok jót írnak róla. Mi a bajod vele?

2015. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a haj alkati kérdés is. Az egyik barátnőmnek pl. sehogy sem akar nőni, pedig nem vasalja, nem lakkozza.
2015. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia én is hajnövesztési procedúrán vagyok. Szörnyű a hajam, le van szőkítve , napi 3x vasalom 2 hetente festetem.

Most ezeket elhagytam egy időre, Bánfi hajszeszt használok, DM-es hajnövesztő kapszulát (meglepően jó), cinket , folsavat és c-vitamint szedek. Baleás koffeines sampont használok és syoss szilikon menteset . Hajpakolást avonból rendeltem , és heti 2x keverek magamnak (ricinus olaj, mandula olaj, kókuszos olaj)

Nagyon ritkán vasalom , de akkor is használok hővédőt, és egyáltalán nem szárítom, ha hideg van akkor a tövét megfújom kicsit.

Semmiképp se moss forro vízben hajat és ha megtörlöd ne dörzsöld csak nyomkodd ki törülközővel a vizet. Csinálj fejmasszázst.

Vizes en ne fésült a hajad és szerezz be disznósörtés hajkefét .

Ja és elvileg ha gumibot gYorsabban nő. Azt nemtudom utálom gumizni. Remelem segitettem

2015. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!