Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen hosszú hajak...

Lányok! Milyen hosszú hajak tetszenek nektek? Milyenre csináltatnátok?

Figyelt kérdés
Most kb. váll alá érő, egyenes hajam van, ami eddig lépcsős fazonú volt. Be is jött, de lehet más fazon is. Nektek mi tetszik? Ovális arcom van :)
2015. jan. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem derék alá érő egyenes. Meg vagyok vele elégedve. Másfajtát nem próbálnék ki. 24L
2015. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a hátam közepéig ér. Nincs lépcsősre vágva, csak v alakba igazitva, hogy legyen valami formája. Kicsit hullámos:)
2015. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hátközépig ér a hajam, fokozatos volt, most is az de már nem látszik, de nagyon sok nagyon dús és hullámos, mert ha ki van vasalva szépen néz ki, de azt nem tudom hogy csinálja, mert nekem itthon sosem megy)több hajvasalóval is próbáltam) és ezért összefogva hordom szinte mindig.le akarom vágatni majd, viszont a tánc miatt még hosszabbat szeretnék, úgyhogy egyenlőre nő :)) majd egyszer pedig levágatom :)
2015. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a fodrász csinálja, csak ki hagytam :)
2015. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!