Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran érdemes és...

Milyen gyakran érdemes és szükséges egy hosszabb hajat mosni?

Figyelt kérdés
Nekem a fenekemig ér, és heti 2x mosom, szerda és vasárnap. Ez sok?
2008. aug. 21. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a hosszától függ, hanem a minőségétől.
2008. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
van aki napontamossa én 3-4 naponta meg amikor zsíros akkor mosom ha nem szárítod meg nem vasaod utánna csak megmosod és magátol szárad az nem is árt neki
2008. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem normál hajam van..nem szoktam nyáron szárítani csak kimosom, és hagyom magától megszáradni...fésülni is csak szárazon szoktam. És nem vasalom, mivel egyenes.
2008. aug. 21. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú hajam van és én is 2x mosom egy héten.
2008. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat;)
2008. aug. 21. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én hajam kb a hátam közepéig ér és sajna minden másnap mosnom kell,hetente 3X. (Persze nyáriszünetben,mikor nem megyek minden nap társasgba,kicsit ritkábban)Ha csak a levegőn szárad meg, ápolatlannak tűnik,kifejezetten csúnya...Nincs szerencsém a hajammal :S
2008. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem derékig érő hajam van, elég heti 2x mosni, télen kevésbé zsírosodik akkor 1x is elég.
2008. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hello! Hát ez érdekes..én minden nap mosom a hajam vállig ér és nincs semmi baja :)
2008. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem nez ki rosszul (zsiros, osszevissza,stb) heti 1szer is eleg.
2008. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!