Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedést és dúsulást...

LePeDő kérdése:

Hajnövekedést és dúsulást mivel lehetne a legjobban elősegíteni?

Figyelt kérdés
Nekem alapból nagyon lassan nő a hajam és nem olyan szép dús, pedig szeretném ha mell alá leérne és dús lenne, de valahogy sosem sikerül annyira megnöveszteni... Mit tehetnék?

2015. jan. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Khadi vitalizáló hajolaj
2015. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

terhességgel :)


nekem sose volt olyan szép és hosszú a hajam, mint várandósan. nem is tudtam, hogy tud gyorsan nőni a hajam, és csillogni is tud, sőt, tud a fejem ékessége is lenni - ahogy kell lennie :)


viccet félre téve

- sok folyadék - azaz ásvány, csapvíz fogyasztás

- stresszmentes életmód

- boldogság (!)

- megfelelő táplálkozás

mert hát ugye terhesen többnyire így van, éhes és szomjas vagy, és iszol, eszel, boldog vagy és nem stresszelsz, mert a gyerek a legfontosabb. mindjárt csodálatos változáson megy át a hajad.

2015. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dauer.
2015. jan. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!