Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényesebb szép hajért? (többi...

Fényesebb szép hajért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barna hajam van d enagyon száraz és nőni se akar nagyon. azt szeretném hogy olyan legyen mint a linken amit linkeltem. van egy barátnőm akinek ilyen a haja és egyszerűen nem tudom hogy csinálja. házi praktika jöhet meg bármi.

[link]


2015. jan. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez festett, a festéktől fényesebb.
2015. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem festett, mégis ilyen fényes. Szerintem ápolás kérdése: nem festem, nem vasalom, nem szárítom, balzsamozom stb, tehát nincs esélye kiszáradni vagy eltörni.
2015. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
no vasalás, balzsam, ricinusolaj esetleg brasil cacau de az nem éri meg az árát(szerintem)
2015. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fényre tudom a választ: a kallos narancssárga tégelyes pakolása. Hogy nőjön, igyál sok folyadékot, és táplálkozz egészségesen, változatosan (és ha ez nem elég, hajvitamint vagy multivitamint is szedhetsz). Ne vasald, ne fésülgesd, dörzsöld vizesen.
2015. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
száraz töredezett hajra való sampon, balzsam, halolajat tartalmazó hajpakolás, majd szárítás előtt hővédő krém vagy spray, illetve balzsam spray. Ha ezeket minden hajmosáskor megcsinálod, szép fényes lesz.. Ha nem akarsz ennyi mindent, akkor szárítás előtt hajolaj!
2015. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj tojássárgájával összekeverve, pakolásként felrakva. Esetleg a Kallos gyümis hajpakolása:)
2015. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!