Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne vörösebb a...

Hogyan lehetne vörösebb a hajam házilag?

Figyelt kérdés
Nem várom el, hogy vörös legyen, azt szeretném, hogy enyhe vöröses árnyalata legyen a világos barna hajamnak:) Pl. olvastam, hogy szőkíteni citrommal+mézzel lehet, vörösíteni is lehet vhogy?
2015. jan. 21. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Hajfestékkel, máshogy nem.


A citrom nem szőkít igazából, hanem világosít, a pigmenteket szívja le/ki.

2015. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, ugy ertettem:) hat akk mind1:(
2015. jan. 21. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj előhívja a hajszálakból a vörös pigmenteket. Nekem anno lett kicsi vörös árnyalata, bár nekem festve volt a hajam akkor, nem tudom hogy természetes hajnál ez mennyire hatásos.. :)
2015. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen piros teafőzet, pl meggy, málna, stb. Vagy cékla, és hasonló dolgokkal lehet vöröses a hajad természetesen.
2015. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én babérlevél főzetet olvastam, de nekem sem vált be a kamillás öblögetés - amit ugyanitt olvastam.
2015. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Diófalevél tea, henna.
2015. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!