Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Létezik olyan...

Segítség! Létezik olyan sampon ami valóban puhává teszi a hajat?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy fodrászkellékesben hogy ajánljanak sampont is a hajpakolásaim mellé, és az imperityt ajánlotta az egyik eladó. Ma meg is mostam vele, de majdnem sírva fakadtam amikor megtöröltem a hajam. Ettől is összeállt mintha olajos lenne, és mint a széna..

Elfogyott a hajpakolásom amit minden hajmosásnál használok, vészhelyzet miatt vettem meg ezt a sampont is mert már másra nem volt pénzem.

A hajam festve van, de mindig ápolom valamivel.


2015. jan. 20. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan a frissen mosott hajam mintha 4 napja nem mostam volna meg! :'(
2015. jan. 20. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:
A sampon tisztít, nem puhít hajat, mivel fejbőrre való, nem hajhosszra. Ha puha hajat akarsz akkor balzsam kell neked. Én Balea Oil Repair sampont és balzsamot használok, szerintem jobb mint bármelyik drága márkás cucc. De másnak lehet hogy más válik be... próbálkozni kell.
2015. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
...bár...nem akartam barátkozni a ténnyel, lehet be kell látnom. Le kéne vágni a francba! :')
2015. jan. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!