Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sószappan vagy arc lemosó...

Sószappan vagy arc lemosó szappan? Nektek melyik vált be jobban?

Figyelt kérdés

Zsíros, tág pórusú az arcbőröm, és van rajta néhány patti is. Azt olvasom mostanában, hogy a szappanok sokkal hatásosabbak, és sokkal szebb és tisztább lesz tőle az arcbőr, mint bármilyen kence fice arckrémtől, bőrradírtól, vagy toniktól.

Nektek mi a tapasztalatotok erről?


2015. jan. 17. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Bőrradír mindenképp kell hetente. Ebben a hideg időben, amikor a szél kifújja az arcod; a lakásban meg a fűtés miatt száraz a levegő, a hidratálás is alap.


A szappan is száríthatja a bőröd, a sószappan meg főleg; tehát ismétlem: hidratálás.


Én a Rossmannban szoktam venni teafaolajas szappant kb 500 Ft-ért és nagyon bevált. Arcradírt otthon is lehet készíteni.

Viszont egy jó hidratálóra érdemes áldozni.

2015. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen!
2015. jan. 17. 23:29
 3/3 anonim válasza:
Fontos, hogy olyan arclemosót hadználj ami nem tömi el a pórusaid még jobban, valamint, hogy használat után alaposan leöblítsd. Ez már magában nagy segítség a bőrnek. Én keramikusként az egy egy magastüzű mázra jelentkező allergiás bőrirritációimat kezelem sószappannal. Nekem nagyon sokat segített.
2015. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!