Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani színeket?

Tudnátok ajánlani színeket?

Figyelt kérdés

Kék szemem van és nagyon fehér bőröm. A hajam középbarna, viszont az a szín elég rosszul áll. Rézvörösre szoktam festeni, az passzol hozzám, főleg, hogy van néhány szeplőm is. Kisebb koromban is vörös hajam volt, csak valahogy átment barnába. Mostanában valami extrém színen gondolkodom. Azt tudom, hogy a kék nem állna jól, viszont szívesen kipróbálnék valami mást. Akár többszínű hajkoronában is benne lennék. Van esetleg ötletetek? Tudnátok mutatni néhány képet? Én is keresgéltem már, de semmi tetszetőst nem találtam még.

(Tudom, hogy sokan ellenzik az ilyen színeket, meg amúgy a festést is, szóval inkább csak segítő válaszokat várnék, már elhatároztam magam.)



2015. jan. 16. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!