Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki a szemöldököm?

Szerintetek ciki a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan sok cikk meg videó meg kérdés van arról, hogy mi is a szép meg a ciki szemöldök. Tényleg elkezdtem gondolkodóba esni, hogy vajon a többi ember az enyémet cikinek találja, vagy normálisnak? :D


[link]


2015. jan. 13. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem vastagságra meg formára rendben van, de szerintem is túl nagy a hézag köztük. Valamint még annyit hozzátennék, hogy szerintem szebb mikor nincsen kisminkelve. Ha neked ez tetszik, rendben van, nincsen vele semmi baj, de nekem túl erőteljes és én inkább vagy halványabban rajzolnám meg vagy egy világosabb színt választanék.
2015. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal jobban tetszik smink/rajzolás nélkül


20/f

2015. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
szerintem egész egyszerűen undorító. mi az a tusvonal? olyan a szemöldököd mint kulabá
2015. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ahol ki van festve nem túl szép, az már túl sok, túl sötét és tényleg nagy a hézag is közte. Természetes állapotában okés.
2015. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem értem azokat aki szerint nagy a hézag a két szemöldököm között. Mindenki így határozza meg a szemöldök hosszát. https://www.youtube.com/watch?v=C0CQzBNQpJg

2:47-től.

És ez csak 1 videó a sok közül, meg a sok netes cikk közül. Ugyanilyen vastagságú szemceruzát használtam én is a meghatározásra.


A hasznos válaszokat köszönöm, megfogadom a tanácsokat :-)

2015. jan. 14. 17:52
 16/21 anonim válasza:
100%

Nincs aranyszabály. Olvasd el ezt a cikket. A homlokodról készült kép alapján olyasmi lehet, mint Oprah-é az utolsó képen. Hatalmas közöttük a rés. :o

[link]


Ha nem hiszel az itteni egyöntetű véleményeknek, keress fel egy sminkest, hogy adjon tanácsot, valószínűleg ugyanezt fogja mondani. De ha gondolod, küldj egy teljes arcos képet nekem priviben, és szívesen megcsinálom neked PhotoShoppal, ahogy szerintem arányos lenne az arcodhoz. :)

2015. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elkezdtem nézni a lány videóját akit linkeltél és szerintem neki is szörnyen rosszul áll ez a fajta szemöldök. Abszolút egyetértek az előző hozzászólóval. Ez nem csak a szemöldökre igaz. Nincs olyan dolog a világon, ami mindenkinek egyaránt jól áll.


Egyébként nagyon szép szemed van :)

2015. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg jobb lesz ha elmegyek egy kozmetikushoz. :D A cikk alapján amit linkeltél, már egyáltalán nem tudom megállapítani hol legyen a szemöldököm. Az orrom olyan mint a kínai csajnak, a szemem viszont annyira közel van az orromhoz mint Teri Hatcher-nek.


Utolsó köszi :D

2015. jan. 14. 18:41
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
ha te ettől a ronda malac képű förmedvény mónitól akarsz megtanulni sminkelni hát tudok gratulálni :S
2015. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a Mónival, elég sok hasznos tanácsot tud adni kezdőknek, és szerintem szép sminkjei vannak. Emellett a videói is "profik" (a többi beauty guruéhoz képest) és neki legalább nincs nyávogó pi.csa hangja, mint a többieknek.
2015. jan. 14. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!