Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kaptam az Avonból Dazzling...

Kaptam az Avonból Dazzling Moments bőrradírt. Sosem volt még bőrradírom. Hogy, illetve hol lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Nagyon bőrkeményedéses a talpam, és a sarkam, ez arra jó? Tudom hogy vannak direkt erre a részekre külön bőrradírok, de erre csak annyi van írva hogy test radír. Hogyan kell alkalmazni? Erre a célra(hogy puhítsa a bőrkeményedést) alkalmas a bőrradír?

#Avon #bőrradír #dazzling moments #test radír
2015. jan. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrkeményedésre semmit nem ér egy bőrradír. Test radírt a testeden használhatod, bárhol, hogy eltávolítsa az elhalt hámsejteket. Puhítani nem fogja a bőrkeményedést, nem arra való.
2015. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Timi179 ***** válasza:

A bőrkeményedést először el kellene tüntetni, pedikűrrel, puhító krémmel, aztán jöhetne a bőrkeményedést gátló krém használata egy ideig! Közben pedig lábradír!

testradír testre!!!

2015. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!