Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használjak...

Milyen alapozót használjak ami nem ül bele a rancokba?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen problémám.viszont mostanában a homlokom kezd ráncosodik és a szemem alatt ezért nagyon zavar ha beleül az alapozó még jobban látszik így a ránc. 27 L

2015. jan. 8. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj primert, az sokat segít.
2015. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi utána nézek mi az :)
2015. jan. 8. 11:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben utána néztem. Viszont érdeklődnék hogy melyiket ajánlod ami pénztalca barát is és jó is?
2015. jan. 8. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó alapozó mellé nem kell primer sem... Bourjoist próbáltad már? De ha primer kell akkor az Etude House-t vagy Clinique-t ajánlom.
2015. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén hogy eddig nem költöttem drága alapozóra max 3000 de most hogx kissebb ráncokat eszrevettem igx muszaly lesz. Nem.próbáltam meg. amúgy kombinált bőröm van.utána nézek köszi
2015. jan. 10. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!