Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz zsíros hajjal...

Nagyon gáz zsíros hajjal menni fodrászhoz?

Figyelt kérdés
mára van időpontom:/
2010. febr. 5. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, kösd össze.
2010. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annak érzem, de a fodrászt ez nem érdekli különösebben. lát ő sztem cifrább dolgokat is.
2010. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elvileg,ha festetni mész,akkor nem szabad frissenmosott hajjal menni a fodrászhoz...én is mentem már...de nekem minden másnap kell mosni a hajam...rosszabb esetben naponta kell mosnom----sír.:D
2010. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ott úgyis megmossák, nem?
2010. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi:) Nem festés lesz, csak hajvágás, de megmossák igen.
2010. febr. 5. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha megmossák baromira mindegy. fogd össze, és amikor beülsz a mosószékbe engedd ki. úgyis rögtön rádereszti a vizet, ideje sem lesz észrevenni h ez zsíros.
2010. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
fodrász vagyok. abszolút nem gáz. valóban vannak cifrább esetek. pl ápolatlan, nagyon koszos hajhoz ápolatlan külső, koszos köröm. akkor előnyös megmosni otthon, ha férfi az illető és szó szerint kemény a haja a zselétől. de azért még nem fordult olyan elő, h bárkit is elküldtem volna.
2010. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, tényleg látnak a fodrászok ennél rosszabb dolgot is. Én mindig úgy kérek időpontot, hogy aznapra essen, amikor amúgy is megmosnám, addigra már zsíros azért, meg minden baja van, de emiatt nem alakítom át a mosási szokásaimat. Én mondjuk mindig festetek is, de ott is rögtön rákeni a festéket, nem hiszem, hogy ez akkora probléma. Egyébként nem csak én vagyok így ezzel, szoktam közben látni, hogy még akik jönnek fodrászhoz szintén elég érdekes hajállapottal teszik ezt. Van akinek nem zsírosodik, de látszik, hogy nem friss, van akinek zsíros, van akinek korpás, minden van. De hát ez van. :)
2010. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) nem volt ciki, mert másoknak durvább volt a haja...:)
2010. febr. 6. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem. a fodrászoknak nincs baja a zsíros hajjal, engem inkább azért szokott helyre tenni a fodrászom mert eléggé száraz, töredezett végű a hajam a vasalástól, de használok rá balzsamot, hővédőspray-t, pakolást, mindent. szóval ha zsíros a hajad az nem baj.

megjegyzem nemtudom engem miért szokott cseszegetni-.-

2011. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!