Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lafferton fodrászatról szeretn...

Lafferton fodrászatról szeretnék véleményeket kérni, aki volt már, milyen tapasztalatokat szerzett? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés

Végül is azért szántam rá magam erre a lépésre, (igaz, hogy jó drága, főleg, hogy Lafferton Annamáriát kértem fodrászomnak) és nem egy sima fodrászhoz megyek már, mert sajnos nem igazán találtam meg az én 'igazi' fodrászom, aki tökéletes lenne minden téren vágástól a festésen át, beszárítás, stb. és már vagy a 15-ik fodrásznál jártam mestertől a simáig és kb. mindegyik valamivel, akár festés, vágás, most éppen Lisse Design kezelésen voltam vagy bármi szolgáltatás után úgy jövök el a szalonból, hogy te atya ég, de jó, hanem, hogy te atya ég, ez borzasztó. Most úgy néz ki a hátközepéig érő hajam, hogy a végéből kb. 7 cm-ert, ha nem többet le kellene vágatni (főleg, hogy tépett, még jobban is látszik a töredezés), holott növesztem már vagy 3 éve. Előtte szőke voltam 10 évig, az teljesen hazavágta, de 3 éve barna vagyok, azzal gyógyulgatott valamennyit és szépen el is kezdett nőni, de most, hogy megcsináltattam ezt a Lisse Design kezelést, még az a kis törés, ami még megmaradt a szőkítés miatt, csak még nem lett teljesen kivágva, jobban megtörött, a 7 cm végén össze-vissza kilógnak a hajszálak és mikor megfésülöm, pont, ahol kezdődik a törés, megakad a fésű, és azért ahogy láttam a jó negyed, vagy inkább fele hajam már. Muszáj valami frizurát csináltatnom, hogy azért a hossza ne változzon, de valami dögösebb jobban megtépettebb hajat szerintem tudna csinálni, nem?

Festésileg meg megint iszonyat gázos, hogy ettől a kezelés után olyan színű lett a hajam, hogy konkrétan foltos, úgy néz ki most, hogy van kb. 1 cm-es normál lenövésem, majd jön egy 3 cm festett hajszín, ami középbarna, (az azért maradt úgy, mert a Lisse Desing kezelést nem teljesen a fejtetőtől kezdik, utána 25 cm tűrhető világosabb barna, ami még tetszene is és a végén 10 cm konkrétan szőke szín. Ja és ezek sem teljesen elválasztott színek egymástól, hanem ilyen foltokban vannak, mert láttam, hogy pl. az egyik tincs vége szőke, a másiké meg narancssárga. Tehát egy össze-vissza tiszta folt, valahol meg olyan, mintha melírozva lenne. Na, most valahogy ezt a nem tudom én hány színt kellene egyformára befesteni egészen a hajtőtől a hajvégekig. Vajon ezt meg tudják csinálni a szalonban, illetve tényleg olyan fazont vágni, amitől azért a hossza nem változik annyit, de a tépéseket jobban feljebb vinni, hogy kivágnák végre már ezeket a roncsolt részeket, mert már nagyon unom. Igazán már nem tudom, hogy milyen pakolást tegyek rá, most az ünnepek alatt 2-szer is volt 2 napig ricinusolaj a fejemen bedunsztolva, de szerintem ez nem erre való, hanem hajnövesztésre. A 100% Argán olaj jöhetne szerintem az én esetembe szóba, de az meg olyan drága, hogy azt nem éri meg vennem, valami 50 ml 4000 Ft körül van. Viszont a ricinust használtam 2 hétig a szempilláimra és oda érdekes módon hatásos volt. Tök dúsak lettek meg hosszúak. A hajam meg szerintem, ahogy éreztem, a ricinustól még rosszabb lett. Milyen pakolást javasolnátok? Végül is gyorsan nő a hajam, nem igazán ezzel van a gond, hanem hogy száraz nagyon. Mégis inkább vegyem meg az Argán olajat és egy egész üveget locsoljak rá a hajamra és dunsztoljam be, vagy mit tegyek? Ajánljatok valamit kérlek, aki hasonló gondokkal küzd! Ezer köszi



2015. jan. 3. 01:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!