Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan állapíthatom meg, hogy...

Hogyan állapíthatom meg, hogy milyen eredetű a póthajam? Vettem egy állítólag magyar hajat, ami tényleg nagyon szép, de el fogom adni, mert nekem túl rövid, meggyújtottam és.

Figyelt kérdés
és el is ég,de nem hamuvá. vasaltam de semmi baja a hajnak. a saját hajamt megnéztem és az se hamuvá ég. most akkor mi van?
2015. jan. 2. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb ha "human" hajkent meghirdeted es kesz. De hidd el ha muszalas lenne elegge feltunne. Nekem volt europai hajam es futura (I. Osztalyu muhaj) hajam is. Az hogy az pontosan milyen haj senki nem fogja tudni megallapitani.
2015. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már eladtam,és nagyon meg volt vele elégedve a nő. de szerintem is nagyon szép az a haj.
2015. jan. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!