Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajvégek. Miért?

Töredezett hajvégek. Miért?

Figyelt kérdés
Nem vasalom, alacsony hőfokon szárítom, törölközővel nem dörgölöm. Esetleg a hóesés és az erőteljes mínuszok közre játszhatnak? Tippek/tanácsok?

2015. jan. 2. 11:16
 1/4 anonim válasza:
32%
Vegyél a gyógyszertárban ricinusolajat. Egyszer használtam eddig, és máris észrevettem a javulást :) A neten fennt van a használata is.
2015. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidegben szárazabb a haj is, szóval valószínűleg ez a gond, szerezz be egy jó hajápolót, a legjobb az argán olaj, bioboltban találsz, ebből 3 csepp a hajvégekre és megvédi a hajat a hidegtől, hőtől is ha szárítod, meg minden. Nagyon jól táplálja is a hajat.
2015. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Qz Aldiban lehet egy nagyon jo balzsamot es sampont kapni erre es nagyon cool! Egy mosas utan mar jobb volt. A markaja asszem Hair es abbol a narancssarga szinu... ha erdekel bovebb info megdobhatsz egy uzivel
2015. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 viky0616 válasza:
Dm-ben kaphatò Balea markaju hajvegapolo szerum. Nekem bevàlt .
2015. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!