Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogyan kezdtetek...

Lányok hogyan kezdtetek először epilálni? Most elkezdtem de nagyon fájt, és egy pár ponton vérzett a lábam? Mindig ennyire fog fájni? Hogyan lehet könnyíteni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fájni eléggé fáj elsőre, nincs mit tenni, de csak elsőre ilyen rossz mert akkor még sok a szőr. Viszont az nem normálisa ha vérzik... akkor a bőrödet is tépi, ami vagy rossz minőségű az epilátor (milyen márka, típus?), vagy nem jól csinálod (olvastad a leírását?). Ne nyomd rá a bőrre, stb.
2014. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

testapolo az segit.. megpuhitja a bort es konnyebben kijon a szorszal, szinte fajdalom nelkul...

kend be testapoloval a feluletet majd hagyd hogy teljesen megszaradjon majd elkezdheted az epillalast

2014. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
silk épil 1370. mindent elolvastam a papírról de igazábból annyit ír hogy ne legyen száraz, olajos, krémes a bőr és hogy ne nyomjam rá a bőrre.
2014. dec. 26. 18:38
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 köszi ezt kipróbálom majd
2014. dec. 26. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Könnyíteni azzal lehet, ha többet elő sem veszed. Nem értem azt, aki epilátort használ... lassú, fájdalmas, ráadásul a szőrbenövést is elősegíti. Miért nem gyantázol? Egy készlet annyiba kerül, mint egy epilátor (vagy még annyiba se). A gyantázás gyorsabb, fájdalmat sokkal kevesebb ideig érzel, és nem is lesz utána szőrbenövésed.
2014. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az epilálás sokkal gyorsabb, mint a gyantázás volt, az a sok macera a melegítéssel, mindenhova ragad, utána csak olajjal lehet leszedni amit a bőrőm sem bír.


Elsőnek az epilálás is fájt (bár nekem nem vérzett), ugyanilyen fajta van nekem is. Én csak kisebb szakaszokba tudtam leszedni, de utána másodjára már sokkal könnyebb volt, mostanra már nem is fáj

2014. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, hát akinek minimális kézügyessége és érzéke sincs a gyantázáshoz, annak bizonyára lassabb és macerásabb. De ez nem a gyanta hibája ;)
2014. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem maga a felragasztás-lehúzás volt sok idő, hanem az előkészítés,- eltüntetás fázisa. A kézügyességemmel semmi baj, abból élek
2014. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!