Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám növeszteni a hajam?

Hogyan tudnám növeszteni a hajam?

Figyelt kérdés

Úgy értem, lány vagyok, a hajam kb a lapockámig ér. De én szeretnék ennél hosszabbat, mert nekem eddig ennél hosszabb csak egyszer volt, még kicsi koromban, és azóta úgy látom nem akar nőni. Tudtok rá valami szert, hajpakolást, esetleg tablettát, amitől szebb is, csillogóbb is és hosszabb is lesz?

A válaszokat előre is köszönöm!


2008. aug. 18. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
de Miclén hajregeneráló szesz -nekem havi 3 centit nő tőle, kevésbé is törik.hajolaj a hajvégekre, placentás hajpakolás hajmosás után
2008. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy közbeszólók és nem válaszolok, de az előttem szóló a de Miclén Arvit hajtonikum B5 provitaminnal (125ml) nevű termékre gondolt?
2008. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért? Azzal valami gond van? Szerinted nem jó? :)
2008. aug. 18. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

de Miclén, de nem az a fajta

ennek a neve de Miclén regeneráló hajszesz- ez a tájékoztatója :"vitamin és protein tartalma csökkenti a hajhullást,táplálja a fejbőrt és a hajhagymákat,serkenti a hajnövekedést,enyhíti a korpásodás tüneteit"

a többit nem ismerem, nekem ez vált be:)

itt egy oldal hogy még milyen típusai vannak:

[link]

2008. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs csak én is érdeklődök. Szeretném, ha nekem is jobban nőne:D
2008. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igyál naponta néhány csésze csalánteát, esetleg "mezei zsurló" teát-->"Gyenge, törékeny köröm és hajhullás esetében is alkalmazzák, mivel a benne lévő kovasav sok szilíciumot tartalmaz, ami az emberi szervezet számára létfontosságú elem" ezeket külsőleg is alkalmazhatod, hajmosás után, öblítésnél...a lényeg, hogy a hajtőre is jusson, s ezt már ne öblítsd ki.Úgy tudom, a Panthenol égési sérülésekre való spray is kiválóan segít a hajnövesztésben, mivel rengeteg vitamint tartalmaz.
2008. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Panthenol tényleg nagyon jó, én is használtam :) Meg én még a Bánfi hajszesszel is próbálkoztam. Az is bevált, attól nem csak nőtt, hanem sűrűbb is lett a hajam!
2008. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Panthenolom nekem is van, de hát az spray azzal mit csináljak? Fújjam a hajtövemre?? :D
2008. aug. 19. 10:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! :D
2008. aug. 19. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fújd a hajtövedre, masszírozd bele, és hagyd egy kicsit hatni. Én törölközőt tekertem a hajamra, hogy ne csöpögjön és nehogy megfázzon a fejem vagy ilyesmi :) Én fél- egy órát szoktam rajtahagyni, aztán samponnal hajat mosok és kész :)
2008. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!