Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ricinus olajat használok a...

Ha ricinus olajat használok a hajamra, kb mennyi idő után vehetem észre a változást?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azután vettem észre miután abbahagytam, addig nem látszott, hogy hú de sokat nőtt volna, de mióta nem használom észrevehetően kevesebbet nő. Tehát nem feltétlenül veszed észre hogy hatna de már az első használat után kezd hatni, illetve minden használat után észrevehetően puhább a haj.
2014. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ugye tudjátok hogy a hajnövekedésre semmi hatása nincs? Viszont hajhullást okoz a legtöbb embernél. Főleg ha órákig fent hagyod.
2014. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Ezt szerintem mindenki döntse el maga, mindenki okoskodik de a legtöben vagy nem próbálták vagy abbahagyták 2 használat után. Én nekem valóban nőtt tőle, mondom,így utána feltűnően látszik, hogy már nem akar úgy nőni. Sajnos macerás ezért abbahagytam. De barátnőm is meglepődött, hogy valóban gyorsabban nőtt tőle.
2014. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok :)
2014. dec. 23. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Én csak leírtam, hogy a hajnövekedést gyorsítani ez nem fogja, mivel csak egy növényi olajról van szó, ami a génjeiden nem fog változtatni attól még hogy a fejedre kened. Logikus is ha belegondolsz. Az iskolában pedig tanítják, hogy a génjeid határozzák meg a hajnövekedés gyorsaságát és nem lehet rajta változtatni. Kenhetsz bármit a fejedre, attól még nem fog gyorsabban nőni a hajad. Se neked se a szomszédnak, se senkinek.

Ettől még felőlem az keni a hajára aki csak akarja, én csak leírtam, hogy változást ne várjon tőle.

2014. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fél évig hetente használtam, de egy centivel sem nőtt tőle gyorsabban, viszont jobban hullott, pedig igazából hullás ellen kezdtem használni..
2014. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia én próbáltam. vol h 2 órát fent volt és mikor lemostam csomokba jött ki a hajam :( ezt hittem elsirom magam. gondoltam később változik, de nem. inkább abbahagytam és csalánteás samponnal mostam a hajam. na az viszont bevált :)
2015. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!