Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csatos póthajat hogy lehet...

A csatos póthajat hogy lehet úgy copfba fogni hogy ne látszódjanak ki a csattok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha dús a hajad akkor simán összefogod és kész, nem látszik alatta a csat. Ha nem dús a hajad akkor sehogy, a csat mindenképp ki fog látszani kevés haj alatt.
2014. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Körül lehet tekerni a csatot egy ilyen speciális, kígyószerű, bársonyos borítású, drótmerevítésű szalaggal (fogalmam sincs már, hogy mi a neve); az eltakarja a csatot, és olyan, mintha azzal lenne összefogva a természetes hajad a csatnál.

Hordtam ilyet vagy fél évig ezzel a módszerrel, és senkinek sem esett le a tantusz, hogy ez egy póthaj.


Ugyanott vettem annak idején, mint a póthajat, és a szaküzletben meg is mutatták, hogyan kell felrakni. Minimális gyakorlással pofonegyszerű.

2014. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 humi1991 válasza:
Nem igaz :) jót kell venni amit én árulok az tökéletes nekem is az van fent ritka hajam van és semmi nem látszik ki
2015. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akármilyen jó a póthaj, ha


-nincs elég eredeti hajad

-vagy ha nem elég hosszú hogy cofba kösd


akkor látszani fog.

2015. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!