Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DM vagy Rossmann? Hova szoktál...

DM vagy Rossmann? Hova szoktál inkább járni? Melyik olcsóbb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Rossmannba sokkal nagyobb akciók vannak hetente szinte mint a DM-be. Kedvenc boltom. DM-be csak a balea termékek miatt szoktam bemenni.
2014. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
DM
2014. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

DM !!!

Nem tudom az első milyen Rossmannba és milyen DMbe jár,mert itt Miskolcon sokkal jobban megy a DMnek az egyszer tuti!

Jobb minőség,tisztább üzlet,több saját márka (és jobb minőségű ;-) ),több a választék amúgy is!

kedvesebb aleadók,TISZTÁBB minden.

Én a DM-be mindig találok olyat ami pont kell,és még akciós is! Nem mindig van itt se akció pont abból,de sminkek mindig,ténylg MINDIG van rengeteg akció,és a saját márka is sokszor szokott.Szatyrokkal jövök el onnan akárhányszor beugrok bármiért!

Rossmannba nem igen találtam eddig akciót,nem is szeretek oda járni,nem olyan tiszta,a márkák(saját márkák se tetszenek!)

Ez nem lebeszélés,én sose találtam még eddig semmit a Rossmannba.:)

2014. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem tökmindegy, amelyik épp útba esik.
2014. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Rosmann. Hetente új akciós újság jön ki, ezenkívül a dekorkozmetikumok választéka sokkal nagyobb. PL. Lovely, Essence, Catrice, LDL. Dmbe én is csak a Balea miatt szoktam bemenni.
2014. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Dm!

Most így októbertől fergeteges akciók vannak,az alapból is nem drága+akciós termékekre is.:)

Parfüm,arc tisztitó,Balea termékek,smink termékek minuszos áron vannak.

Van olyan amit 50%os áron szereztem be.

Ez esik útba mindig,de nem is járnék Rossmannba.

2014. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettőbe szoktam járni, Rossmant talán egy kicsit jobban kedvelem, mert vannak essence cuccok és ugye az állandó 10%-os kupon.
2014. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe megyek mindig ha vásárolok. Mindkettőben vannak olyan cuccok vagy épp akciók ami miatt megéri.
2014. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő de talán Dm!
2014. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak Rossmann, DM drága és ha annyira minőségit akartok akkor már inkább Müller.
2014. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!