Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort ajánlanátok?

Milyen epilátort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2 hete voltam gyantázni de már kellene mennem megint és mivel drága így gondoltam jobban megérné egy epilátor de nem nagyon értek hozzájuk, ami eddig a kezemben volt valami régi kábeles típus volt ami igazából semmi ereménnyel nem járt. Max 12-13 ezret szánnék rá és esetleg ezek közül tudnék szerezni is könnyen [link]
2014. dec. 17. 23:21
 1/3 anonim válasza:
Mindenképpen megbízható márkát válassz és olyat amibe sok csipesz van és elég széles.Ilyen masszírozós meg hűsítő szerintem felesleges.Én egy teljesen egyszerű készüléket használok és meg vagyok vele elégedve.Azt bántam meg egy kicsit hogy keskenyebbet vettem és sokszor kell végighúzni.
2014. dec. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Braun Silk epil közül válogass. Azokkal nem lehet melléfogni. Válassz olyat amin világítás is van, sokat segít. A többi kiegészítő felesleges. Pl. BRAUN SILK ÉPIL 3170
2014. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nufnuf ***** válasza:
Nekem remington van. Olyan régi, hogy nem tudom milyen fajta a márkán belül, de még mindig tökéletesen teszi a dolgát.
2014. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!