Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érdemes új fodrászhoz...

Hogyan érdemes új fodrászhoz először menni?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és eddig csak házifodrászhoz jártam, aki letolta a hajamat, és megint, amikor megnőtt. Fél éve kértem, de csak arra, hogy ne vágja le teljesen, de elég ronda lett. Kissé meguntam, szeretnék egy normális fodrászhoz járni. Szerintetek hogy érdemes? Ismerős fodrászához elmenni, vagy valami ismeretlenhez, és egyből álljak elő azzal, hogy mit szeretnék, csak mert egy kicsit szégyenlős vagyok?
2008. aug. 17. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik ismerősöd/barátod fodrászához menj.Így biztos hogy nem érhet nagy meglepetés- ha a barátodnak jól le tudja vágni a haját, akkor neked is:)És igen, egyből mondd meg hogy mit szeretnél-ne felejtsd el , hogy te azért fizetsz a fodrásznak hogy jó munkát végezzen,olyan frizurát csináljon amilyet te szeretnél:)
2008. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. aug. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!