Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan 20as évei...

Van itt olyan 20as évei végén/30as évei elején járó csaj/nő, aki kb.10 éve rendszeresen szolizik?

Figyelt kérdés
Persze csak ilyen heti 1 alkalmat gondolok. Csak kiváncsi vagyok, h a bőrötök milyen, nem e néz ki öregebbnek ennyi év szoli után , mint a korotok, meg ilyesmi. Köszi a válaszokat
2010. febr. 1. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok, 3 gyermekem van, 16 éves korom óta szolizok, akkor tetováltattam ki a szemöldököm is :D De, nem vagyok ilyen cicababa. Hetente 3x szolizok, én nem tűnök öregebbnek az átlagnál, sőt az iwiw csajok és pasik alkalmazásában több 20 alatti fiú is küldött üzit hogy talizunk-e :D
2010. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

grat hozzá :D bár szerintem fontos h egy nő adjon magára és igazán nőnek érezhesse magát :))

most 17 vagyok, decemberben szalagvató, nem akarok hófehérke lenni, ugyhogy olyan novermber fele szeretnék majd elkezdeni szolizni, heti rendszerességgel. csak annyi mindent hallok, h gondoltam jobb ha előbb tisztázom az esetleges következményeit a dolognak :D

2010. febr. 1. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha mindenképpen barna szeretnél lenni, akkor inkább tanszalonba menj. A szoláriumban kb. 10-szer azt a dózist kapod, mint kint a napon, de már a naptól is bőrrákos lehet az ember, anyajegyei lesznek, ráncosabb lesz stb. A tan viszont nem sugárzás, a barnító módszerek közül a legkevésbé káros, én úgy tudom.
2010. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak sajnos arra nekem nincs lehetőségem :S pedig tudom, h sokkal jobb lenne ez egészségügyi szempontból.
2010. febr. 1. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ne menj egyikbe se! Vegyél barnítókrémet, az olcsóbb, mint a tan, és mégsem szolárium!
2010. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, csak a barnítókrémtől olyan foltosan barnulsz le. Egyébként ha szalagavató előtt jársz egy kicsit szolizni, semmi baj nem lesz belőle. Szerény véleményem szerint ha havonta 1-2 alkalommal elmész (legalábbis én ilyen gyakorisággal járok), semmi bajod nem lesz, és a színed is jó marad. Mondjuk én a heti három alkalmat eleve túlzásnak tartom, de persze ha valaki így érzi jónak, semmi gond. Igaz, még nem vagyok közel sem a harminchoz.

19/L

2010. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha fehér a bőröd és decemberben lesz a szalagavatód, októberben kezdj el járni heti 1-2 napot kevés percekre, az megtöri a nagy fehérséget, majd szalagavató előtt 3héttel kezdd el fokozatosan növelni a perceket. és szép színed lesz. ennyi szoláriumtól pedig nemlesz semmi bajod.

csak azért mondtam így,mert nekem nagyonnagyon fehér bőröm volt, és mire megtört ez a szín, elkellett telnie egy kis időnek,nehezen kezdett normális színem lenni. úgyhogy türelem, és óvatosan,hogy le ne égjél!

2010. febr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!