Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni zsíros bőr ellen?

Mit lehet tenni zsíros bőr ellen?

Figyelt kérdés
Az állam, és ott az orromnál is nagyon zsíros a bőröm, ezért nagyon sok kis pattanásom van :(
2008. aug. 17. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat moss arcot olyan szappannal ami kiszárítja a bőrőd, de az arcszesz is jót tesz neki, mivel lefertötleníti, de csak óvatosan! Az arcszesztől kiéghet a bőröd! Vannak különféle tonikok és arcpakolások is.
2008. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem nagyon sok tonikra, arclemosóra érzékeny az arcbőröm.

ezért én egy olyan természetes bőrradírt használok ami tisztít, selmyessá teszi a bőröm, és a pattanások is kezdenek eltűnni tőle (élesztő+tej). Mivel nekemis zsíros a bőrőm, ezért a végén lemosom citromlével és egy kis vízzel, de a citromlét nem ajánlatos heti egy alkalomnál többször alkalmazni!remélem tudtam segíteni!:)

2008. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na nekem ugyanez a problémám ! nagyon zsíros a böröm és kipattogok töle.én naponta mosom arclemosókkal de eltelik pár perc és újra zsíros :S :(
2009. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!