Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek férfi fodrász...

Szerintetek férfi fodrász nőként is elvállal, ha férfi frizurát szeretnék?

Figyelt kérdés
A női/férfi fodrászatban a hölgy nem volt képes elképzelni, és elkészíteni egy olyan hajat, amit kb. 10-ből legalább 1 srác hord. Nem kicsit begőzöltem, szerintetek egy férfi fodrász elvállal? Nincs semmi extra kívánságom, csak két oldalt legyen rövid, hátul lefelé legyen átmenetes (rövidüljön), felül meg legyen picit hosszabb, oldalválasztékkal. Annyi, hogy még van egy féloldalas frufrum, de ahhoz nem kéne nyúlni. Ez tényleg nagy kérés egy elsősorban női fodrásztól? Tényleg olyanhoz kéne mennem, aki minden másnap vág ilyen hajat?
2014. dec. 13. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég kutyaütő fodrász lehet, ha ezt nem volt képes megcsinálni. Nem kell feltétlenül férfi fodrászhoz menni(bár miért ne?), szerintem a legtöbb helyen kérdés nélkül megcsinálják.
2014. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát.. kaptam helyette egy nőiesebb, modern, aszimmetrikus frizurát, két baj van csak vele: nem ezt kértem, és saját magamnak képtelen vagyok beállítani.
2014. dec. 13. 11:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja mégsem, mert 3: baromira dühös vagyok, mert meg is lett ritkítva.
2014. dec. 13. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!