Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek! A bikini trimmernek...

Hölgyek! A bikini trimmernek van gyakorlati haszna?

Figyelt kérdés

Epilátort szeretnék venni a páromnak és némelyikhez adnak ilyen eszközt, de fogalmam sincs, hogy érdemes-e egyáltalán venni, vagy csak megvezetés az egész.


Köszönöm. 25/F



#epilátor #bikini trimmer
2014. dec. 9. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt de nem volt sok haszna
2014. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak semmi haszna szerintem sem.
2014. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szereti a díszítést akkor lehet kitudja használni. Amúgy semmi értelme.

De amúgy nagyon sok olyan kütyü van amihez adnak 1-2 értelmetlen kiegészítőt, attól maga a gép még jó lehet.

Ha megveszed majd ő eldönti akarja-e használni.

2014. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy a kiegészítőt akarja-e használni. :)
2014. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem már 5 éve van ilyenem. Nem sok hasznát vettem eddig. :)
2014. dec. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég nagy az egyetértés :) Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 10. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, hogy hülyeséget kérdezek, de mire való a trimmerő fej? Próbáltam google-ben keresni, de ott nem találtam hasznos infót. Pedig én is epilátor vásárlás előtt állok és nagyon gondolkodom melyiket kéne vegyem és miért. Nekem az orrom alatt van egy enyhén látszódó rész, amit szeretnék leszedni, ezért olyat keresek amivel ezt is könnyen kitudom szedni. Plusz vízálló legyen. Philipsnek van külön ami kis helyekre is jó, de az nem vízálló a braunnak meg nincs külön ilyen része. Vagy egy szélesebb fejjel is megoldható a dolog?
2014. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!