Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerek vannak a haj...

Fritz Roland kérdése:

Milyen módszerek vannak a haj kiegyenesítésére?

Figyelt kérdés

Milyen módszerek vannak a haj kiegyenesítésére?

Körülbelül váll fölé ér a hajam, és a hajam vége sokfelé kunkorodik, és kicsit idétlenül néz ki.A hajvasalótól félek, hogy tönkreteszi a hajat(legalábbis ezt mondják)Bármilyen tanácsot elfogadok, akár ah hajvasalóval, vagy más módszerekkel kapcsolatban, hogy kitudjam egyenesíteni a hajamat, úgy hogy ne roncsolódjon.

21F



2014. dec. 9. 14:12
 1/1 Kalea11 válasza:
Jó ötlet szerintem a beszárítás, a Dm-ben tudsz venni 600 Ft-ért hajszárítás/beszárítás segítő sprayt, de az se feltétlen kell. Ha mindig elalszod a hajad, és van időd reggel megmosni és beszárítani, az is jó. Bár én a hajvasalót ajánlanám, én is ezt használom, sokkal gyorsabb és praktikusabb (szerintem). Ha veszel hővédőt, nem roncsolja a hajadat (max. minimálisan) de szerintem ezt is meg lehet oldani hajmosáskor egy sampon&balzsam&pakolás kombóval:)
2014. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!