Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a nagyon...

Greenscarf kérdése:

Hogyan ápoljam a nagyon zsíros hajat?

Figyelt kérdés
Most a WU2 zsíros hajra való samponnal mosom a hajam. De szinte már a mosás után 2 nappal bezsírosodik. Régen hetente mostam meg. Mostanában már 2 naponta. A sampon tehet erről vagy más? Előre is köszi a válaszokat. :)

2014. dec. 6. 16:00
 1/4 Kalea11 válasza:

A Mannaszappannak van hajápoló csomagja, ugyan szappan, de nagyon jól tisztítja a hajat, és nem zsírosodik tőle hamar a hajad.

Itt van az oldal:

[link]

2014. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Majd kipróbálom. :) És az mitől van, hogyha kiengedem a hajamat pár perc múlva úgy áll mint a szénakazal? sokszor pont emiatt nem is hordom, csak összefogva. :/
2014. dec. 9. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha összefogod a hajad, sokkal hamarabb be tud zsírosodni, mintha kiengedve hordanád.

Nem tudom, hány éves vagy, de serdülőkorban, tizenévesen általános tünet a hormonok miatt a túlzott faggyútermelés.

Nem annyira ajánlom a zsíros hajra való samponokat, mert azzal, hogy szárítják a fejbőrt pont arra ösztönzik a faggyúmirigyeket, hogy még jobban termeljenek.

Jó ötlet a szárazsampon, elég jól el lehet vele tolni a hajmosást. Én reggel akkor használom, ha már mosásra érett a hajam, de nincs időm rá. Használat után szinte olyan, mint frissen mosva. (balea termék, nem is drága)

2014. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már a száraz samponra. Még eddig nem próbáltam ki, de most már ki fogom.
2014. dec. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!