Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a ricinus...

Hogyan használjam a ricinus olajat?

Figyelt kérdés
A ricinus olajat oliva olajjal és rozmaringteával kevertem. Este hajmosás után a nedves hajamra vittem fel es rajtahagytam 2 orán keresztül,kiöblítettem langyos vizzel,utána megszárítottam a hajam de annyira zsíros lett mintha már vagy 2 hete nem mostam volna meg. Mit csináltam rosszul? Hogy használjam? Hajnovesztesre es a száraz hajamra kellene

2014. dec. 2. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

A ricinust dobd ki mert hajra egyáltalán semmi hatása nincs, csak zsírosít, mert sűrű olaj, nem lehet normálisan kimosni a hajból. Ezért is okoz hajhullást is.

Száraz hajra argán olaj való. 3 csepp kell belőle száraz hajra mosás után. Igen hamar látható a hatása.

Hajnövesztő szer pedig nem létezik, az a genetikán múlik.

2014. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Hajnövesztő hatása még mindig nincs (és ezt kb. naponta le kell írni valakinek), genetikán múlik, kinek mennyire nő gyorsan a haja.

Argánolajból 3-4 cseppet kell hajmosás után a megszárított hajon eloszlatni (de nem a tövén), az hatásos, a ricinus semmit nem ér.


Már alapból azt nem értem, hogy gondolhattad, hogy a langyos víz, kiszedi a sűrű olajat a hajadból? A zsíros edényeket sem lehet sima langyos vízzel elmosogatni, könyörgöm!

2014. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
semmi gond nincs a ricinusolajjal évtizede használják a haj regenerálására.. tény hogy sűrű nehéz vele bánni ezért keverd össze valamilyen balzsammal ami száraz haj ellen van.. és kilehet mosni a maradék ricinusolajat de ne úgy mint egy balzsamot hanem rendesen moss hajat egy jó samponnal javaslom a wu2 sampont azzal mosd át egyszer majd utána azzal a samponnal amit használsz általában.. egészséges lesz a hajad és utána gyorsabban is fog nőni
2014. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
+ k óta
2014. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!