Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem a hajam, egyenes és én...

Nekem a hajam, egyenes és én nagyon szertném ha mindig göndör lenne mert jobban, is áll! Mit tegyek hogy állandoan göndör legyen a hajam?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 18:17
 1/8 anonim válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok,bár nekem se nem egyenes,se nem göndör,nekem is a göndör tetszik,ezért én bedayeroltattam...

Persze azt nem állítom,hogy ez hosszútávon jót tesz a hajnak,de mondjuk a hajvasalás sem,viszont reggelente nem kell időtszakítanom a fésülködésre:)

2008. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Spiráldauer. Vagy minden reggel sütögeted be, de az kb ugyanolyan hatással lehet a hajadra mint a dauer.
2008. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő hajam van én be szoktam kreppelni elég egyszer megcsinálnom és a következő hajmosásig ugy szokott maradni.Amikor bekreppelem a hajamat sokan megállítottak az utcán és mondják "Milyen jó a hajad!" A boltban is a péztárosok is mondták már

Ilyen a kreppelt haj mint a képen a csajnak a frufruja csak nekem az egész fejem ugy szokott lenni

[link]

2008. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
De aranyos hogy be akarod göndöriteni.Nekem eleve göndör a hajam ˙(kb. olyan mint Shakirának)azt ajánlom hogy vegyél hajcsavarót vizesen csavard fel és száritsd meg aztán ne felejtsd fixálni és 3-4 napig biztos birja
2008. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dayer-oltatom... 3hónapig semmi probléma vele! :-)
2008. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mennyi be kerül egy dayer??????
2008. aug. 19. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez változó...de az én fodrászom 2500ft-ért csinál. :-)
2008. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem természetes göndör a hajam én meg egyenest szeretnék mert utálom a göndört! cseréljünk :) figyelj hidd el nem j ó a göndör sok a baj vele stb...
2009. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!