Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22 éves vagyok,13 éves korom...

22 éves vagyok,13 éves korom óta van az arcom tele ragyával. Már unom. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Kezelem minden nap 2x: arclemosó, radír, maszk, krém. De semmi javulás. Bőrgyógyásznál voltam de még csak meg sem hallgatott adott egy receptet és elküldött. Meddig fog ez nálam tartani? Emiatt az önbecsülésem is a nullán van?
2008. aug. 15. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképp elmennék egy másik bőrgyógyászhoz, meg kozmetikushoz is. Egyébként nekem nem, de a környezetemben van pár ember akinek szintén ilyen problémája van, nagy csapat vagyunk senkit nem zavar, nem is izgat különösebben. Esetleg ha kevesebb csokoládét, zsírosat eszel talán javulhat vmennyit.

Az önbecsüléseddel meg ne legyen semmi gond, mert akik szeretnek azok így fogadnak el, és a külső nem minden. Van aki "ragyásan" is hódít. :)

2008. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél sószappant természetgyógyászati boltban lehet kapni, idő de elmulasztja nekem bevált, napi kétszer mostam vele az arcom
2008. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Az egyik munkatársnőm unokaöccsének volt nagyon csúnyán pattanásos a bőre, neki írt egy elég komoly gyógyszert az orvos. Roaccutan a neve, csak komoly esetben, szigorú orvosi felügyelet mellett alkalmazható olyan esetben, ahol semmilyen más kezelés nem hatott. Tényleg komoly szer, de hatásos.


Itt olvashatsz róla bővebbet:


[link]

2008. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kozmetikus is nagyon fontos ebben az esetben és a táplákozás, méregtelenítés. Próbálj meg tiszta ásványvizet inni édesek helyett, sok zöldséget, gyümölcsöt enni, kevesebb zsírosat és kevés chipset, gyorskaját. Lehet hormonzavartól is, nem tudom más tüneted van-e a pattanások mellett (menzesz erndben van-e ha lány vagy, testsúlyod mennyire állandó, szőrösödés, hangulatingadozás stb.) . Egy szakszerű, alapos bőrgyógyászati kivizsgálás jó lehetne. Remélem hamar elmúlik és sikerül a végére járnod mi miatt van!
2008. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gőzöld fehér teával az arcod, tisztítja a pórusokat. Bioboltokban lehet kapni teafa-szappant, minden este moss azzal arcot. Boltokban alkohol-sornál lehet kapni Sósborszeszt, reggelentre egy vattára önts egy kicsit és kend át vele az arcot, frissít is. Utóbbi kettőt alkalmazom évek óta, (jó, nekem nem súlyosak a pattanásaim, és 17 éves vagyok) és nagyon szépen kordában tartja a pattanásokat.
2008. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos infót. A gyógyszerről már hallottam, de nem akarom szedni, mert 2 éven belül babát szeretnék vállalni. Sajnos nálunk csak egyetlen bőrgyógyász van, de a kozmetikust mindenféle képpen fel keresem. Észre vettem azt is hogy az utóbbi időben egyre több miteszer is megjelent rajtam amik nagyon utálatosak.

Köszönöm szépen mindenkinek aki segített.

2008. aug. 16. 01:25
 7/10 anonim válasza:
Ezt a gyogyszert én is szedtem,semmikép ne szedd.,főlleg hogy babát szeretnél,nekem tönkre tette a májam az arcom meg ugyanolyan maradt.Saját tapasztalatból mondom hogy ebbe bele kell törödni,tudom hogy szar de én már nem küzdök eddig semmi nem jött be és már szerintem nem is fog,főlleg ha miteszereid is vannak,én 30 éves vagyok és 15 éves korom óta küzdök.
2008. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Aknesolt kaptam a patikában anno. Jó, nekem nem volt olyan szörnyű, csak egy-kettő a homlokomon, de rohadtul zavart. Nekem tökéletesen bevált. Persze nem egy-két napon belül. :)
2008. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyira pattanásos volt az arcom hogy az orvos már gyógyszert akart felírni, de annyi mellékhatása volt hogy inkább el sem kezdtem szedni.amikor már kezdtem feladni, akkor ajánlották a következőt : kénes szappan,nappalra: Solanie zsíros bőrre való hidratáló(kb 3 e Ft;fél évre elég)Afrodita akne krém cinkkel estére(250 ml ,kb 8 eFt- már 1,5 éve vettem, de még mindig van ) csak a pattanásos részre.Gyönyörűen helyre hozta a bőrömet,síma,nincs rajta heg sem.nekem bevált
2008. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül keress másik bőrgyógyászt!Addig fogadd meg annak a tanácsát,aki a kénes szappannal stb.kezelte magát.Ne törődj bele!!!
2008. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!