Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MITESZEREK eltávolítására mit...

MITESZEREK eltávolítására mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Az egész orrom meg a szemem alatt tiszta miteszer, ill. az állam... Pattanás csak néha 1-1, de a miteszerek nem múlnak el... :S

Főként "házi praktikákra" lennénk kíváncsi!

Köszönöm.


2010. jan. 29. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
nem azért de igazán beírhatnád a keresőbe, h miteszer...kiad kb 15 ugyanilyen, ehhez hasonló kérdést
2010. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt legjobban kozmetikus tudja eltüntetni, mert akkor biztos hogy minden "eltűnik", nem tudom hogy házi praktika van-e, de szerintem nincs. nekem is ilyen problémám van, de nekem csak az orromon, és semmi sem tudja eltüntetni, mivel azok nem a felszínen vannak, hanem mélyebben, és azokat ki kell tisztítani.
2010. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: banán a seggedbe. (ha ennyit képes vagy válaszolni, nem értelek...

2. válaszoló: de neked a kozmetikus teljesen ki tudja tisztítani?


am voltam egy éve de utánna kb fél napig tisztva vörös volt az egész arcom :S

de utánna szép lassan újra kijönnek... szóval ismételni kell?

köszi a választ

2010. jan. 29. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Még hányszor teszitek fel eezt a kérdést??

keresőbe be kéne írni..

2010. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
házi praktikát nem tudok, de az oriflames teafa olaj csodákra képes hidd el!
2010. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. miután kitisztította, akkor is látszik a helye, és idővel sajnos mindig visszajönnek, hiába használok itthon arctisztító termékeket. 1-2 havonta kéne kozmetikázni, de hát nem mindig van időm és kedvem, mert nem túl kellemes élmény :S amikor kitisztítanak, akkor pár nap után mikor már nem piros szép lesz a bőröm. ez egyéntől is függ.
2010. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják,hogy arcradírral...de nem látok semmi változást :S
2010. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert az arcradír csak a bőr felszínéről távolítja el az elhalt hámsejteke, de a miteszerek mélyebben helyezkednek el a bőrben, azokat radírral nem lehet eltávolítani.
2010. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!