Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz gyanta, szőrtelenitőkré...

Bajusz gyanta, szőrtelenitőkrém (? )

Figyelt kérdés
azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy elég erős szőr van a szám felett, mivel tudnál eltüntetni úgy hogy ne legyen borostás?

2014. nov. 20. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
cukorgyanta az jó lehet rá. kevésbé vegyi anyagos, mint a szőrtelenítőkrémek általában. és mindig kevesebb nől vissza, ha cukorgyantázol. kapni már a hirdető oldalakban is, vaterán is én is onnan veszem 4000 ft egy évre elég simán. nem tudok csinálni ilyen cukorgyantát, mindig elrontom, és ezért veszem készen.
2014. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
betudod linkelni ahonnan rendeled?:)
2014. nov. 20. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd ki csipesszel, sokkal hamarabb kész mint gyantával. De persze gyantázhatod is, sima meleggyanta is jó a célra, az nagyon olcsó cucc, kb 300 ft egy kis tégelyes. Cukorgyantát meg otthon is főzhetsz, cukor+víz+citrom... én sose rontottam el, nem is tudom hogy lehet egyáltalán elrontani, csak összefőzöd kavargatva és kész is.:D De lehet rendelni is persze. Szepsegcikk.hu oldalon a legolcsóbb, Alveola cukorpaszta néven megtalálod.
2014. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hideg gyanta is jó rá a cukorpaszta nem mindig tökéletesen szedi ki.
2014. nov. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Epilatort probaltad mar? En azzal csinalom, nincs benovesem es csak arra a masfel percre faj mig atgorgetem rajta.
2014. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ez tutira jo egyebkent, alapos munkat vegez, milyen idokozonkent hasznaljatok? szoktatok utana valami kremmel kenni, vagy nem lesz piros, nem kell kremezni?:)
2014. nov. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!