Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első alkalom után még nem nől...

Első alkalom után még nem nől vissza erősebb szőrzet?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy sötét, erős szőrzetű lány vagyok. Szemöldököm csipesszel szedem ki, és vannak olyan szálak, amik még ki se nőttek, de már lehet látni a fekete gyökerüket eléggé. Tudom, hogy a szemöldök sokkal erősebb mint a bajuszszőrzet, de én a szemöldököm mellett (befele) szedtem ki, azok pedig akkor még pihék voltak. A bajuszom is olyan pihe volt (én hülye utólag bánom is) legyantáztam, ami maradt kiszedtem csipesszel. Szerintetek már első alkalom után olyan erősen nől vissza a fekete szőr mint a szemöldökömnél, és lehet látni a gyökerét, vagy első alkalomnál még nem? 15/L

2014. nov. 19. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A szőr ugyanúgy nő vissza ahogy előtte is volt. Ez genetikailag meghatározott dolog, nem változik attól hogy kitéped vagy leborotválod. De ezt nálunk az iskolában is tanították, nálatok nem?
2014. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szlovákia...ne várj sokat!

De egy alkalom után még nem lesz annyira erős, nem?

2014. nov. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!