Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsípett egy csomó helyen...

Megcsípett egy csomó helyen egy pók. Mit tegyek? El fog múlni úgy, hogy nem marad meg a nyoma? Ja, és egy szúnyogcsípésem is van, ami már régi, de csak a helyét látom ott. Ugye az is elmúlik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van annyi önuralmad, (miért ne lenne) hogy nem vakarod véresre, nem fog látszani semmi. Vegyél Fenistil gélt, recept nélkül kapsz, és kend be a csípést, 1 nap alatt elmúlik.
2008. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok,köszi:D
2008. aug. 14. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az csak sima kiütés?

Egy pók nem csíp meg csomó helyen.Amugy ilyen nálam is van.Először nem volt rajtam semmi este elkezdtem vakarózni meg minden reggelre a karomon meg a lábamon egy-két helyen jött ki rajtam.Először azt hittem csak sima csípés de utána is viszketett és egyre jobban szaporodtak rajta már a hátamon meg a hasamon rengeteg van. :S Próbálom mindenféle kenölcsökkel kenegetem de mindig nem akar elmúlni.

2008. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem,mert ez a pók nem sző hálót,nem olyan,mint pl a többi.Ez az a fekete,és koszra megy szerintem,bár nem tudom,mivel rendszeresen kitakarítok a szobámban,és föl is mosok,letörölgetek,és múltkor láttam,hogy a beépített szekrényem mögé bújt be.Onnan pedig nem sűrűn tudom kiszedni,pedig valahogy ki kéne szednem...na az csípett meg,nem ez az első eset,és már voltam vele régebben orvosnál is,és ő mondta,hogy pókcsípés.

Ez nem akármilyen csípés:Mindenhol 2csípés helyezkedik el egymás mellett az oldalamon.Nagyon durva...és Téged,2.válaszoló,szerinted mi üthetett ki ennyire?(téged)

2008. aug. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!