Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet striákat eltüntetni?

Hogy lehet striákat eltüntetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves lány vagyok, kicsit husis de nem duci, csak van rajtam mit fogni. Amúgy nem vagyok szégyenlős, de mióta striáim vannak legalább 1 éve, azóta nem is merek levetkőzni a barátaim elött. A csíkok a fenekemen a mellmen és a combom belső felén vannak. Anyukám terhes volt, az ő terhességi olaját próbáltuk, de nem történt látványos változás. Más krémet/egyebet nem próbáltam. Mit tudnátok ajánlani?

2014. nov. 15. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy,sok folyadék és masszírozás,hogy a méreganyagok távozzanak a bőr alól.Torna.
2014. nov. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem egy olasz krém segített, a gyártót Helan-nak hívják, itthon is elérhető azóta. Keress rá a neten így: Linea Mamma krém
2014. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi:)
2014. dec. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!