Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik hajÁTültetés?

Létezik hajÁTültetés?

Figyelt kérdés
Nem beültetés, azt nyilván tudom, hogy létezik. Nő vagyok, és az én hajam nem egyenes.Nem is hullámos, de nem is göndör.A göndör és hullámos között van.Olyan hányinger. Gyűlölöm. Legszívesebben levágnám 0-al és parókát tennék, de nem vagyok elég merész hozzá. Mára már odáig jutottam, hogy minden egyes alkalommal, ha látok egy nőt a tv-ben, akár színésznő, akár műsorvezető, azon gondolkodom, Istenem milyen jó neki, hogy szögegyenes haja van. Csak én vagyok ilyen nyomorék, hogy ilyen ocsmány okádék hajam van. Töménytelen mennyiségű S alakú babahajjal, ami nem nő. Így bárhogy hordom igénytelennek tűnök. Ha lehetne egy kívánságom a külsőmre vonatkozóan, szögegyenes hajat kérnék, ami soha de soha még csak be sem hullámosodna. Szóval, látezik olyan hajátültetés,hogy kiirtják a hajhagyméimat és egy szögegyenes hajú ember haját ültetik be?Nem lenne rá pénzem,de ha létezik ilyen és nyerek a lottón :) akkor első dolgom lenne.Na ezt jól körülírtam.Kiírtam magamból a dühömet.

2014. nov. 11. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak saját hajhagymát tudnak neked beültetni. Másét nem. De létezik többféle tartós hajegyenesítés vagy göndörítés is. Vagy épp szakember azt is meg tudja tanítani hogy kezeld a saját hajad, hogy csinálhatod meg szépre azt ami van. Mert simán csak nem értesz hozzá.
2014. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél, az sajnos lehetetlen jelenleg. De a keratinos hajegyenesítés lehet, hogy megoldaná a gondodat egy időre. 3 hónapig tartós, és fokozatosan kopik ki a hajból. Nem olcsó, de olcsóbb, mint amit te szeretnél.
2014. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!