Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék ilyen barbie szőke...

Szeretnék ilyen barbie szőke hajszínt de félek hogy nagyon tönkretenné a hajam a szőkítés mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Már sokszor próbálkoztam,meg néhány fodrász is de sose lett ilyen szőke hanem sárga a hajam..most barna a hajam festett,alapból világos barna sötétszőke,vékonyszálú.Mindig is ilyen hajszínre vágytam a pasik kedvence és nekem sose sikerül tudnátok mondani jó fodrászt nem horror árakon? Bp-en?


[link]



2014. nov. 7. 18:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Vagy kicsit természetesebb árnylat


[link]

2014. nov. 7. 18:27
 2/17 anonim ***** válasza:

Ilyen színt többszöri szívatással lehet elérni, ami teljesen tönkrevágja a hajat. Mire eléred ezt a színt, kb. tőből vághatnád le. Főleg, hogy írod, vékonyszálú is a hajad...

(Egyébként mióta a pasik kedvence?)

2014. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát sok pasinak bejön..

Hát igen attól félek én is hogy annyira tönkremenne most is száraz sajnos...:(

Akkor csak álmodozhatom az ilyen hajszínről.. esetleg a melír..?

2014. nov. 7. 18:45
 4/17 A kérdező kommentje:
Miért mi a pasik kedvence?:)
2014. nov. 7. 18:46
 5/17 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok...

Ha meg most is száraz, akkor meg pláne trapára menne az egész hajad.

A melír sem jó ötlet, mert akkor meg váltakozna a fejeden a még jó állapotú haj a szénaboglya tincsekkel.


Pasitól függ... És azt elhiszem, hogy sokaknak bejön, de kb. ugyanolyan arányban szeretik a többi hajszínt is. Legtöbbjüknek egyébként tökmindegy, milyen hajszínnel rendelkezik a kiszemelt hölgy :D

2014. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt a színt nem nehéz elérni... csak vékony szálú száraz hajból hülyeség lenne, nem lenne szép, hanem egy szálkás töredezett borzalom lenne. Az meg hiába szőke... attól még ronda. Amúgy sárga valószínűleg azért lett mert a fodrász nem szívatta le, csak simán festette... az meg nem elég.
2014. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a pasik nagyon szeretik a barna lányokat is, valamelyik fiúbarátom a feketékért van oda. :) A hajszín nem minden, ha szép az arcod, és kedves vagy, a normálisabb fiú nem a hajad színét fogja nézni. Akármilyen színű is legyen, ápold, legyen jó illata, azért odavannak :D
2014. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ja ha szép az arcom,meg kedves vagyok de aki nem rendelkezik ezzel a tulajdonsággal akkor legalább a hajam legyen szép de az se az..:( igen csak nekem nem áll jól a sötét haj öregít mikor világosabb volt több mindenkinek tetszettem.
2014. nov. 7. 20:17
 9/17 A kérdező kommentje:
akkor hogy tudnám fokozatosan világosítani?Igen mert azoknak erős hajuk van nekem meg gyenge és gondolom az arcuk is szép nem a hajuk miatt..szerencsések.
2014. nov. 7. 20:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Annyira bírom, mikor valaki tudja, hogy a haverjának meg a bátyjának a fekete/barna/szőke/vörös hajú lányok tetszenek, és jól megállapítja, hogy általánosságban elmondható, hogy azt szeretik a "pasik". Illene hozzád ez a szín, csináltasd meg.
2014. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!