Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Keratinos hajegyenesítés...

SOS! Keratinos hajegyenesítés után hajfestés?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete lett kiegyenesítve a hajam, és pont egy hónap telt el a legutóbbi festés óta, szóval lassan hajfesték után kellene nyúlnom. Nem fog változtatni a kiegyenesített hajam állagán/kinézetén? Most szép egyenes és sima, de félek, hogy a festéstől seprűs lesz, vagy olyan mint régen...

Köszi előre a válaszokat!:)



2014. nov. 6. 14:04
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problemam.. A fodrasz szerint, aki csinalta a kiegyenesitest lehet festetni nyugottan nem nagyon fog valtozni, viszont ajanlotta a paraben- es szulfatmentes sapmonokat,balzsamokat amik tovabb benne tartjak a keratint. Csak a gond az, hogy az altalanos festekek tartalmaznak pl parabent es igy az nem teljesen, de kicsit szedi ki a keratintartalmabol.

Ajanlom figyelmedbe a Kevin Murphy termekeket, amik teljesen paraben es szulfatmentesek. Csak en nagyon draganak talalom oket. Ugyhogy nagyon gondolkozom rajta meg mi lesz :)

2014. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én simán festettem utána és nem lett rosszabb, bár én nem az egyenesség miatt csináltattam, hanem ,rendbe akartam hozatni,mert nagyon sokat volt festve- szívatva!
2014. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!