Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet enni ha valaki...

Mit lehet enni ha valaki ekcemas tunetekel kuzd?

Figyelt kérdés
Ha vakakinek van tapasztalata az ekcemarol vagy tud egy jo oldalt rola meg kerem segitsen. Elore is koszonom.
2008. aug. 13. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindent eszek, kivéve narancsot, csokit és kakaót. Ezek kivállthatják az ekcémát. Egyébként ha ekcémás nagyon a bőröd, menj bőrgyógyászhoz, felír gyógyszertári kevert kenőcsöt, az majd használ. Ha épp nincs ekcémád, akkor is testápolózd mindig a bőröd, mert ha kiszárad, újra könnyen lehet ekcémás. Főleg télen... tapasztalat. Az ekcéma elvileg gyerekbetegség, ami idővel kinőhető. Én már túl vagyok rajta 16 évesen, apunak viszont felnőttkorban jött ki és a mai napig megvan. Az ekcéma örökölhető.
2008. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!