Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem unalmas már a csajoknak a...

Nem unalmas már a csajoknak a kivasalt, szögegyenes, hátközépig érő barna haja?

Figyelt kérdés

Szinte minden 2. vagy 3. lánynak ilyen haja van. Mi a véleményetek?


(Nem a derékig érő hosszú barna hajról beszélek, mert az eléggé ritka... A kérdésemben a max. hátközépig érő hajra gondoltam.)


2014. nov. 5. 14:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Micsoda problémák...
2014. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
Nem unalmas
2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fahéjas Alien ***** válasza:
18%

Bár én lány vagyok, de szerintem is unalmas... néha látni, csak igazán olyan embert, akiből árad az egyéniség. Én biztos nem hordanám így a hajam.

Inkább teljesen bio megoldással átfestettem sötét vörösre. - és szerencsére nem is egyenes, hanem szép nagy loknis, jó hosszú.

De most ez a divat, hogy sötétbarna, kivasalt haja legyen az ember lányának, mert az m ilyen trendi.... látni mennyire kevés az egyéniség :/ Jag meg visszajött a középen elválasztós sztájl is xD - annyira nevetséges, mikor ezeket a stílusjegyeket valaki egyből felveszi.

2014. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem is az a gáz hogy vasalt vagy egyenes vagy barna, hanem hogy az ilyenek nagy része ronda, lapos, full töredezett... de nem számít, mert ha levágatnák akkor 5 centivel(!!!) rövidebb lenne, az meg mennyire rossz már. Igénytelenek.
2014. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Senkit nem érdekel, mit gondolsz :D
2014. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

B*zdmeg, tehetnek róla, hogy barna a hajuk? Vagy, hogy egyenes? Akinek göndör, az vasalja, akinek egyenes, az göndöríteni akarja. Festeni nem fogja, csak azért mert a legtöbb lánynak barna a haja, és hosszú...


Ha barna, a szemedet nem szeretnéd kiszúrni, mert a legtöbb embernek természetesen olyan?

2014. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem unalmas, nekem is pont az van amit leírtál.

1. Nem azért szögegyenes mert vasalom hanem alapból ilyen.

2. Az hogy barna szintén alapból, nem akarom befestetni mert épp növesztem és nem akarom tönkretenni.

3. Egyszer meg hátközépig is kell érnie, hogy majd később leérjen a derekamig pl.

2014. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is ilyen hajam van. Sötétbarna és egyenes, jól áll és tetszik is ezért nem akarom festeni, néha begöndörítem, de alapból egyenes. Nekem is hátközépig ért, de vágattam belőle, most rövidebb pár centivel, de szeretném újra megnöveszteni. Egyébként az nem is jöhet szóba, hogy valakinek ez tetszik vagy ez áll jól, csakis kizárólag divatból lehet valakinek ilyen haja?..., de ha a divat miatt is van, nem teljesen mindegy?
2014. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azt vettem észre, hogy ugyan rengeteg ilyen ribis lelkűletű partyface lány növeszti fenékig a haját, de vigyáznak rá, és inkább az a sűrűbb, hogy nem festik be. Lehet, hogy külső szemlélőként így látjátok, de a lányok sekélyességüktől függetlenül kényesek a hajukra (igaz, már a fiúk is durvábban nyomják), márpedig aki hosszú hajat szeretne, annak vigyáznia kell rá, épp ezért max melírt tetetnek bele, esetleg ombéztatják, ha nem gondolnak bele, hogy az még inkább gázosabb, mert nem lehet csak úgy lefesteni. Maga a barna haj meg sosem lehet unalmas, magyarok vagyunk, nem svédek vagy írek, nekünk többnyire barna haj jár, kivéve annak, akinek. A szögegyenességre sem az unalmas jelzőt használnám, ez inkább olyan tipikus tinis dolog, jaj, utálom, hogy göndör/hullámos a hajam, stb, én is vasaltam 17-18 évesen.

Szóval na, én sok hosszúhajú lányt látok, és nem a hajuk unalmas, hanem a nagy plázás napszemcsi, meg az a primitív stílus, amiben kommunikálnak. Ugyanez érvényes a fiúkra is, akik hagymafejet csinálnak maguknak, és úgy közlekednek a tömegben, hogy messziről kiszúrod a cápauszonyt a fejek között. Már csak a cápás zene hiányzik... Tüm-tü-tüm... Tüm-tü-tüm... Tü-tü-tü-tü-TÜMM.


Na, én is értelmes vagyok...

2014. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem értem, miért vannak lepontozva azok, akik leírják normálisan a véleményüket. Ez egy fórum, kérdésekre válaszolunk, amiknek az a lényegük, hogy ki hogy látja a dolgokat. Ha valaki máshogy gondolkodik, le kell szavazni?


Én full göndör vagyok, de ki szoktam egyenesíteni, néha sűrűbben, néha ritkábban. Igaz, én nem hajvasalóval csinálom, és képtelenség elérni nálam a szögegyenességet, de én is azt gondolom, hogy az "egyenes" jobban áll nekem, mert hosszúkás az arcom. Ez van.

Aki meg szereti a természetes hajszínét, és nem akarja befesteni, az tök jó. Amíg egy barna haj nem egérszínű, van fénye, és nincs megkopva, nem kell festeni. Van ennek a színnek is 48 árnyalata.

2014. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!