Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Loreal festékei közül...

A Loreal festékei közül melyik ad szép világosszőke, hamvas szint az amugy világosbarna hajnak, leszivatás nélkül? A Féria (vagy mi a neve)?

Figyelt kérdés
Légyszi linkeljetek képet.:)
2010. jan. 26. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Az emberek túlnyomó többségének a haja tele van vörös pigmenttel, ezért van az, hogy festés után nem olyan színű lesz a haj, mint a "dobozon", hanem sárga. Hiába kensz rá bármilyen hamvas színt, akkor is sárga lesz.

Viszont van egy olyan megoldás, hogy : 2 doboz Palette "sarki ezüst" + fél tubus Kallos "ezüst-mixton". Ezek keveréke garantáltan szép hamvas színt ad, a baj csak az, hogy ez is roncsol, hiába nincs benne szőkítőpor. Szóval csak rövidtávon ajánlott.

Ha mindenáron világosítani akarsz, inkább csak melíroztass, de kizárólag profi fodrásszal.

2010. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!! :)

Tudod én már próbáltam egy rakás Palettet, és SOHA nem lett hamvas. Kipróbáltam az Abszolút Platina Szőkítőt, na attól totál sárga lett, ráfestettem Lorealt, és gyönyörű színe lett a hajamnak. Vééégre :D

Most ez kezd lenőni, és hát továbbra is szép hajat akarok...

Tartok attól, hogy a "szőkítő" miatt lett ilyen jó színe és ha a tövére ugyanazt a Loreal festéket fogom használni, sárga lesz.

Csak ezt a márkát szeretném használni, mert nagy a különbség a Loreal meg a Palette között (tapasztalat), de nem tudom milyen árnyalatot...:S

2010. jan. 29. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a keverék amit ajánlottak ugyanúgy roncsol, mint a szőkítés.

Valószínűleg nem ezt a választ akarod hallani, de egy jó fodrász a megoldás, mert ő megcsinálha úgy, hogy utána nem lesz sárga a hajad, nem véletlenül szakma ez:)

2010. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!