Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vékony a körmöm és...

Nagyon vékony a körmöm és folyton betörik. Mit csináljak/ egyek, h megerősödjön?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony vitaminhiányra utal, vas, kálcium, cink stb. Supradyn F drazsé. Próbáld ki.
2010. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a körmösöm azt ajánlotta, hogy egyek sok paprikát, mert erősíti a körmöt.

Hát én mostmár minden este eszek, de nem a körmöm miatt, hanem mert nagyon megszerettem. De a körmeim is elég erősek. Sztem próbáld ki, ártani nem árthat :)

2010. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors segítséget!

milyen ételeket egyek hogy a későbbiekbe ne alakuljon ki vitaminhiány?

2010. jan. 27. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok zöldséget és gyümölcsöt. Itt egy link ebből megtudhatod, hogy melyik "növény" mennyi és milyen vitaminokat tartalmaz:

[link]


Ha pedig nem tudsz rendszeresen zöldséget,gyümölcsöt fogyasztani vegyél valami vitaminos táplálékkiegészítőt. Nem muszáj pirulásat mint mondjuk a supradin, lehet kapni nagyon jó pezsgőtablettákat.

2010. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ciromlébe áztasd be a körmödmindenn nap egyszer kb 10 percre,nekem sokkal vastagabb és erősebb lett tőle a körmöm.
2010. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretném tudni a választ. Nekem olyan erős körmeim voltak, hogy kis túlzással csak fűrésszel tudtam lenyesni őket. Szépen meg is nőttek mindig, imádtam lakkozni, mintázni, sokan működömnek nézték. aztán szülés után olyan gyenge lett, hogy heti 2-szer kellett vágni mert az a kis rövid köröm is folytom beszakadt. akkor azt gondoltam, biztos a szoptatás miatt. Azóta 4 év telt el és még mindig ugyanolyan gyenge. Az étrendem kiegyensúlyozott, alapból sok gyümölcsöt és zöldséget eszem és szerencsémre utálom a zsíros, nehéz ételeket. a vérképem annyira jó, hogy még a dokik is összeszaladtak, hogy ők ilyet még nem láttak. Bőröm, hajam szép. Csak a körmöm tropa. Százezer féle vitamint kipróbáltam már, de semmi hatás. Lövésem sincs, hogy ez mitől lehet.
2010. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!