Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a pattanásai...

Hogy tüntessem el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud valami jó módszert az írjon már kérlek!

2014. nov. 2. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:

az aloe vera jó rá, ha este rákened a pattanásaidra, akkor lejjebb viszi a duzzanatot és a pirosságot.:) meg sokan mondják még a fogkrémet.

hosszútávon pedig egészséges életmód kéne, és mozgás, ez kihat a pattanásokra is. ezt nehéz betartani, én sem tudom sajnos. és persze fontos a megfelelő arctisztítás.:)

2014. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fogkrémet ma póbáltam ki :) nem tudom bejön-e hát remélem és kösszi :D
2014. nov. 2. 00:50
 3/10 anonim ***** válasza:
dermofil paszta Dm-ben lehet venni kb 1500ft. lehet 1700.
2014. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kozmetikus
2014. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok kozmiba szerintem még korai nkm menni
2014. nov. 2. 01:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha pattanásos vagy akkor nem korai menni,ő kitisztítja rendesen.
2014. nov. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a tanácsokat! :D
2014. nov. 2. 09:59
 8/10 anonim ***** válasza:
miért lenne korai? ezt hívják a legtöbb kozmetikusnál tini kezelésnek. kinyomkodja a pattanásokat kitisztítja a pórusokat meg mindenféle pakolást rak rá h legközelebb kevesebb pattanás legyen + arctisztítási tanácsokat ad
2014. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták a kozmetikába hogy nekem ez még korai lenne...én csak azt irtam le amit nemkem mondtak
2014. nov. 2. 11:49
 10/10 anonim válasza:

Én is tizenkét éves vagyok szintén úgy mint te.

Voltam már kozmetikusnál, de onnan tovább küldtek egy remek gyógykozmetikushoz. Sterilizáltan dolgozik, egy csomó pattanás elleni krémet ken az arcodra. Ott megmondják őszintén, hogy mennyire csúnya az arc. Nekem azt mondták, hogy szép a bőröm, de miután kiszedte a patikat, teljesen tiszta lett.

Fél éve a Zynerit nevű kencét használtam.

Nemrég voltunk a Heim Pálban, ott 2 krémet írtak fel:

- Dalacin

- Skinoren

Nekem beváltak a krémek, a kozmetikus is jó volt, és megfizethető.

2014. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!