Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tuti módszer létezik a...

Milyen tuti módszer létezik a szőr kiszőkítésre, ami látható is?

Figyelt kérdés
Szeretném kiszőkíteni a lábamon a szőrt, mert elég fehér bőrű vagyok és hülyén néz ki, ha strandon látszódik a fekete szőrszálak. De a karomon is és a hasamon is azt a kis csíkot el szeretném tüntetni! A hasamon nagyon tud zavarni, a kis fekete szőrszálak. Borotválni nem akarom, mert félek, hogy jobban megerősödik. =D 17 éves srác
2008. aug. 13. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve jelen esetben láthatatlan
2008. aug. 13. 13:02
 2/4 A kérdező kommentje:
és van eredménye! :)
2008. aug. 13. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene szőkítened, attól vagy férfias... De te tudod, ha szeretnéd, akkor tedd meg. Fodráaszkellékesben lehet kapni szőkítőport meg hozzá való oldatot, esetleg krémet is tudnak ajánlani. Nem valami nagy összeg az egész. De nagyon kell vele vigyázni, mert maró hatású, égési sérüléseket okozhat. Először csinálj bőrpróbát, hogy egyáltalán bírja-e a bőröd, mert allergiás is lehetsz valamilyen összetevőjére.
2008. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár már lehet nem aktuális a kérdés, de szerintem sem kellene szőkítened, gyantáznod meg pláne nem. A legtöbb lány nem szereti a "csupasz" férfiakat (szőrtelenre gondolok). Szerintem az kifejezetten undorító, mikor egy srác szőrtelenít (itt-ott nem gáz, de pl lábon szerintem kell a szőr egy srácnak).
2010. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!