Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK elsősorban. Ti mivel...

FIÚK elsősorban. Ti mivel csináljátok meg a hajatokat? Leírnátok lépésről lépésre?

Figyelt kérdés

[link]


Valami ilyesmit szeretnék. Próbáltam zselével de úgy nem jó, összecsomósodik és gusztustalan. Próbáltam úgy, hogy tupírozva, de úgy meg olyan mint ha össze lenne kócolva. Simán hajlakkal pedig nem áll meg.


2014. okt. 29. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Waxold, az megfogja.
2014. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rékcsi ***** válasza:
Vazelin... Nem a hajadra, hanem a seggedbe ilyen hajjal....
2014. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolso látszik milyen értelmes vagy... Én hajlakkozni szoktam, előszőr felállítod tök mindegy hogy néz ki fujj rá egy kicsit, aztán kifésülöd és akkor nekem általában normálisan beáll. Ha nem akkor fésűvel addig igazítod amíg jó lesz, aztán hajlakkal addig fújod amig meg nem fogja. Szerintem taftot használj az a legjobb ;) 18f
2014. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elso es utolso valaszolonak koszonom szepen!:)
2014. okt. 29. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szivesen segíitek ha szeretnéd!:)

Írj pirvátban:)

2015. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!