Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használsz?...

Milyen sampont használsz? Meddig elég?

Figyelt kérdés

Régebben havonta vettem új sampont, és egy mosásra elég nagy mennyiséget elpancsoltam, abban a hitben hogy így kell.

Most vettem újat (250ml), de anyagi okokból már nem engedhetem meg magamnak, hogy havonta újat vegyek, ezért elkezdtem spórolni vele.

Megpróbáltam egy borsónyi mennyiséget felhabosítani, és csodával határos módon elég volt a derékig érő hajamra, a flakonon nem is látszik, hogy fel van bontva.


Nektek meddig elég egy flakon sampon? Milyet használtok?


2014. okt. 29. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 11 hónapig tart ki a 250 ml-es samponom, de csak azért, mert pasi vagyok :D és 2-7 cm között szokott lenni a hajam. Meglepő, hogy mennyit számít a haj hossza és mindig is elgondolkozom, amikor egy lány derékig érő hajára ránézek, hogy úrristen, mennyi idő, energia és sok sampon kell hozzá, hogy ilyen szép hosszú és egészséges legyen! Ilyenkor látom, hogy mennyivel könnyebb pasinak lenni :D

23/f

2014. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem derékig ér. Én kétszer samponozok, úgy kb. 1,5-2 hónapig elég egy normál flakon.
2014. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Piros tigi, 750 mili másfél évig elég heti 2 hajmosással
2014. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hajhossz nem számít, a samponnal a haj tövét kell mosni.
2014. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kitart 4-5 hónapig a 250 ml. Fenékig ér a hajam, de a sampont csak a hajtövekre teszem.
2014. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, én is a tövére teszem, a habból viszek a többi részre is, mert a samponom jobban hidratál, mint egy balzsam, imádják a hajvégeim :D
2014. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy head&shouldersem van, talán 400ml? Nem tudom pontosan. Március körül vettem, még van benne, talán a negyede, de szerintem más is rájár néha.

Mondjuk az is jó szempont, hogy milyen gyakran mos hajat az ember és hányszor. Én ezzel egyszer mosom át, 5-7 naponta. Ha naponta használnám és kétszer öblítenék, jóval hamarabb elfogyna.

2014. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!