Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha citromos vízzel áttörlöm...

Ha citromos vízzel áttörlöm az arcomat minden arclemosás után akkor az tonikként beválik? összehúzza a pórusokat?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy szénsavas vízbe citromot csavarnék és azt úgy használnám minta tonikot.HA hűtőben tárolnám nem romlana meg??

vagy ha nem jó megoldás akkor milyen tonikot javasoltok??Ami nagyon beválik? pórusösszehúzó??


2010. jan. 25. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de próbáld ki és kiderül.

Én Nivea tonikot használok, nekem az tökéletes.

2010. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én is azt hallottam, h a citromlé összehúzza a pórusokat, ugyhogy nyáron ki is probáltam. majd 2 honapon át tisztitgattam igy az arcomat, de nekem semmit sem használt :S

garnier pure pórusösszehuzo tonikot probáld ki esetleg :))

2010. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam, de nem biztos, hogy jót tesz. Csak onnan gondolom, hogy a citromlé elég savas, és a gyakori használat gond lehet. Én is olvastam már olyan írásokat, ahol javasolják a citromlevet bőrre, de szerintem ott is ritkább (heti 1x... ?) alkalmazást mondanak.
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
21:38 vagyok. Amúgy én Fabulont használok, nem valami nagy márka (legalábbis nem reklámozzák), de nálam működik. Nagyon ritkán van feltűnőbb pattanásom, az is akkor, ha 1-2 hétig "elfelejtem" használni.
2010. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
én eccer kipróbáltam a citromos vizes cuccot, a 2. napon minden ami eddig rajtam volt kicsi aprócska pattanás, vagy csak egykis bőrhiba, az 3szor akkor lett, vagy a háromszorosára erősödött, és még emellé kijöttek kiütések is. a citrom nekem baromi kicsípte az arcom, nekem nemvolt vmi jó ötlet. azóta nemhasználok semmit sem, csak este arctisztító kendőt és ennyi. nekem ezváltbe.
2010. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jaj de jó hogy megkérdeztem gondoltam hoyg irritálhatja a bőrt,

a Fabulont hol is lehet kapni? és mennyiért?

2010. jan. 26. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fabulonos vagyok. :) Én a Rossmannban szoktam venni, de lehet, hogy DM-ben is van, 4-500 Ft között van az ára.
2010. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem javaslom a citromot.

Rengetegszer olvastam és jónak is tűnik, természetes meg minden, de... magamra nem raknám.

Szerintem nem tesz jót az arcbőrnek az ilyesmi, hiszen savas. Nekem nem érzékeny az arcom, nem is száraz de mikor egyszer-kétszer próbálkoztam ilyesmivel mégis érezhetően rosszabb lett utána, így fel is hagytam vele.

2010. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!